Q-Dir 5.71 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Q-Dir 5.71

Program properties
Rozmiar 0.40 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.softwareok.com/?seite=Freeware/Q-Dir
Licencja Freeware
Data wysłania 1.9.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 107

Opis wydawcy

Q-Dir to znakomita, niemiecka alternatywa dla mainstreamowych programów zastępujących Eksploratora Windows. Programy typu x Commander są i owszem znakomite, ale zawsze można je jakoś ulepszyć, co udowodnił autor programu Q-Dir (Quad Explorer), pozwalając na zarządzanie wszystkimi folderami i dyskami Windows w szybki, wygodny i co najważniejsze, wydajny sposób.

Q-Dir oferuje użytkownikowi czwórdzielne pole pracy, z czterema oknami wyświetlającymi foldery nad którymi pracujemy. Dzięki temu uzyskujemy szybki i bezproblemowy dostęp do wszystkich folderów i plików nad którymi pracujemy. Taki podział połączony jest z ogromną ilością funkcji oferowanych przez program oprócz tak podzielonego pola pracy, do których możemy zaliczyć takie narzędzia jak dostosowywanie podglądu eksploracji, rozbudowany schowek, wbudowana identyfikacja folderów ZIP i dysków sieciowych oraz serwerów FTP jako folderów lokalnych, eksportowanie danych folderów i ich zawartości do plików XLS, CSV, TXT i HTML, filtry zaznaczające kolorem pliki spełniające kryteria, lupę do powiększania fragmentów ekranu, szybki dostęp do ulubionych folderów, konfigurowanie Q-Dir poprzez zewnętrzne pliki .ini i wiele, wiele więcej.

Interfejs jest przeto skonstruowany znakomicie: jest wygodny, logicznie poukładany i przejrzysty, a dostęp do wszystkich opcji jest mało problematyczny i spełnia najwyższe wymagania stawiane programom tego typu. Jak ostrzega programista, jak zaczniesz korzystać z Q-Dir, żaden inny program już nie spełni twoich wymagań.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone