DesktopOK 3.64 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DesktopOK 3.64

Program properties
Rozmiar 80 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.softwareok.com/?seite=Freeware/DesktopOK
Licencja Freeware
Data wysłania 1.9.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 83

Opis wydawcy

DesktopOK to aplikacja skierowana do osób, które zmuszone są często zmieniać rozdzielczość komputera, a co za tym idzie, modyfikować i układać od nowa ikony. Nie wydaje się to może zbyt uciążliwe na pierwszy rzut oka, ale gdy przychodzi nam kilkanaście razy zmieniać rozdzielczość i kilkanaście razy od nowa układać ikony, docenimy możliwości oferowane przez DesktopOK.

Program ten oferuje z pozoru banalną funkcję: zapisywanie układu naszych ikon na Pulpicie. Jednakże docenimy to wtedy, gdy po zmianie rozdzielczości możemy przywrócić układ ikon jednym kliknięciem. Dodatkowo, DekstopOK umożliwia tworzenie gotowych konfiguracji i zestawów ikon na Pulpicie dla każdego użytkownika. Dodatkową opcją jest możliwość tymczasowego chowania ikon z widoku, dla np. estetyki bądź robienia czystych zrzutów ekranu, a także autozapisywanie układu ikon.

Program jest wyjątkowo wygodny i może być skonfigurowany, by uruchamiać się wraz ze startem systemu Windows. Może także funkcjonować zrzucony do zasobnika systemowego, skąd dostępny jest jednym kliknięciem w dowolnym momencie. A najistotniejsze jest chyba to, iż program nie wymaga jakiejkolwiek instalacji do działania: wystarczy jedynie wypakować archiwum i jest on gotowy do działania. Z tego powodu można go swobodnie polecić każdemu potrzebującemu solidnego narzędzia tego typu tym bardziej, że jest on ogromnie kompatybilny: obsługuje systemy Windows 7, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, Windows NT i Windows 98.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone