WizKey 1.5.0.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WizKey 1.5.0.8

Program properties
Rozmiar 1.86 MB
Wydawca
Strona internetowa http://antibody-software.com/web/software/software/wizkey-makes-it-easy-to-type-accented-and-other-special-unicode-characters/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.9.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 96

Opis wydawcy

WizKey to niezwykle przydatna aplikacja dla użytkowników często wykorzystujących tzw. znaki specjalne w trakcie korzystania z komputera, np. litery z akcentami, symbole walut itd. Program ten umożliwia wykorzystanie rozległego katalogu takich znaków w każdej aplikacji, z możliwością wklejenia nowego za pomocą kilku szybkich uderzeń klawiszy.

Jest to aplikacja będąca w gruncie rzeczy rozszerzeniem klawiatury. W momencie wciśnięcia dwa razy klawisza Ctrl otwiera ona dodatkowe okno zawierające listę obsługiwanych przez program znaków. Następnie wystarczy, by użytkownik po prostu wybrał odpowiedni symbol z listy i po kłopocie! Dzięki WizKey bardzo szybko można pisać obcojęzyczne słowa, bez potrzeby zmiany języka wprowadzania ani otwierania dodatkowych meny w programach Office. Katalog jest ogromny, a do tego wyposażony w szeroką gamę skrótów klawiszowych, pozwalających na szybkie dodawanie znaków. Katalog zawiera znaki językowe między innymi dla języków hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, czeskiego, włoskiego, węgierskiego, polskiego, rumuńskiego, szwedzkiego, tureckiego i portugalskiego, wraz z alfabetami (tam, gdzie potrzebne). Oczywiście, użytkownik może samemu konfigurować obłożenie klawiatury dla często używanych znaków, słów i fragmentów tekstu.

Interfejs jest niezwykle przejrzysty i wygodny w użyciu, a sam program napisany wydajnie i elegancko. Nie ma tutaj problemu związanego z nieefektywnością czy niepotrzebnymi fajerwerkami graficznymi: program po prostu jest i sprawuje się znakomicie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone