Signo 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Signo 1.5

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://main.kerkia.com/Tools/Signo/Description.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 1.9.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 133

Opis wydawcy

Program Signo to wydajne i bardzo pomocne narzędzie, pozwalające na zarządzanie istniejącymi skrótami klawiszowymi w systemie Windows i dodawanie swoich w celu zwiększenia produktywności i wydajności pracy w systemie Windows. Z tego względu należy zakwalifikować go jako znakomite i bardzo wygodne narzędzie, bardzo pomocne dla właściwie każdego.

Program ten to zdumiewająco kompletny menedżer skrótów klawiszowy, pozwalający na wykonanie praktycznie każdej czynności, o jakiej pomyślimy. Dzięki rozległej bazie danych zawierającej wiele skrótów klawiszowych, jak i łatwemu w użyciu kreatorowi nowych, pozwoli on na zdecydowane zwiększenie szybkości pracy. Między innymi za pomocą programu będziemy mieli możliwość automatycznego kopiowania tekstu do docelowej aplikacji, zarówno w formatach tekstowych, jak i HTML, otwieranie aplikacji za pomocą skrótów klawiszowych, uruchamianie określonych narzędzi i skryptów za pomocą jednego skrótu, zarządzanie pamięcią RAM w tym optymalizację jej wykorzystania, czy wreszcie zapisywanie zrzutów ekranu. Oczywiście, jest to tylko niewielka próbka możliwości programu, które są wręcz ogromne. Program ten jest bardzo potężny i wiele zależy po prostu od inwencji użytkownika go wykorzystującego.

Interfejs Signo jest bardzo wygodny i przejrzyście zbudowany, dzięki czemu mamy możliwość swobodnego wykorzystania wszystkich jego funkcji, jak i szybkiego zrozumienia sposobu jego działania. Program zdecydowanie zasługuje na najwyższe noty i dlatego spokojnie można go polecić każdemu użytkownikowi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone