Pandora Recovery 2.1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Pandora Recovery 2.1.1

Program properties
Rozmiar 3.03 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pandorarecovery.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 130

Opis wydawcy

Program Pandora Recovery to wszechstronne narzędzie mające na celu umożliwienie użytkownikowi odzyskiwanie usuniętych danych i przywracanie ich z powrotem na dysk. Jest to bardzo wygodne w użyciu i wydajne narzędzie, potrafiące szybko i wydajnie odzyskać niechcący usunięte przez nas dane.

W momencie gdy usuwamy jakiekolwiek pliki na dyskach systemu FAT32 bądź NTFS, nie usuwamy danych, lecz jedynie wpis, iż tam, w tym miejscu znajduje się określony plik. Usunięciu ulega wpis w File Allocation Table/Master File Table, co oznacza, iż dane nadal się tam znajdują: jedynie nie widzi ich system. Pandora Recovery pozwala identyfikować i przywracać dane usunięte z dysków FAT i NTFS, bez względu na ich rodzaj i rozszerzenie. Program skanuje powierzchnię dysku i tworzy indeks istniejących i usuniętych plików i folderów na wszystkich dyskach komputera o obsługiwanym formacie. W momencie zakończenia skanowania użytkownik otrzymuje pełną kontrole nad tym, które pliki odzyskać, i gdzie je umieścić. Możliwe jest swobodne przeglądanie hierarchicznej listy wszystkich istniejących i usuniętych danych, albo użycie opcji wyszukiwania do odnalezienia interesujących nas plików, posługując się kryteriami nazwy pliku (całej lub jej części), jego rozmiaru, daty utworzenia lub ostatniej modyfikacji. Dodatkowo, Pandora Recovery pozwala na podgląd plików niektórych typów, by potwierdzić, czy jest to plik który chcemy odzyskać. Program obsługuje podgląd plików formatu BMP, GIF, JPG, PNG, ICO,TIF, TGA, PCX, WBMP, WMF, JP2, J2K, JBG, JPC, PGX, PNM, RAS, CUR oraz TXT, LOG, INI, BAT, RTF, XML, CSS.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone