Nitro PDF Reader 3.5.6.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Nitro PDF Reader 3.5.6.5

Program properties
Rozmiar 33.65 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.nitroreader.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Program Nitro PDF Reader, wbrew swojej nazwie, jest czymś więcej niż tylko czytnikiem plików PDF. Jest to w pełni funkcjonalny, wszechstronny i wyjątkowo potężny edytor plików PDF, oferujący pełnię możliwości edytowania ich, tworzenia od zera, jak i ekstrahowania zasobów z już istniejących plików formatu Portable Document Format.

Nitro pozwala na przeglądanie PDFów wszystkich typów, od wczesnych po najnowsze, z pełna funkcjonalnością oferowaną przez domyślny Adobe Reader, od powiększania fragmentów i obracania dokumentu, poprzez pełnoekranowy podgląd, konwersję i inne. Za pomocą programu możliwe jest zapisanie na dysku w osobnych plikach wszystkich elementów nietekstowych wykorzystanych do stworzenia pliku PDF. Ale tu nie kończą się bynajmniej właściwości programu.

Nitro PDF Reader to przede wszystkim narzędzie do edytowania i modyfikowania plików PDF. Program pozwala użytkownikowi na stworzenie od podstaw pliku PDF z wykorzystaniem przeszło 300 różnych rodzajów formatów, jak i w ogromnym stopniu modyfikowanie już istniejących, by stworzyć format dopasowany do naszych wymagań. Sam proces tworzenia PDF jest tym bardziej rozbudowany ze względu na ogromną ilość narzędzi udostępnionych przez program, sprawiających, iż jest on ogromnie wszechstronny, a limitem jest właściwie wyobraźnia użytkownika.

Interfejs Nitro PDF Reader jest znakomicie pomyślany i bardzo wygodny w użytkowaniu, słowem, przykład znakomitego edytora PDF z najwyższej półki. Program jak najbardziej wart polecenia dla każdego użytkownika.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone