SpyDLLRemover 5.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SpyDLLRemover 5.0

Program properties
Rozmiar 4.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://securityxploded.com/spydllremover.php
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 252

Opis wydawcy

Program SpyDllRemover jest wyspecjalizowanym narzędziem skierowanym do zaawansowanych i profesjonalnych użytkowników komputera, w celu umożliwienia im identyfikacji i usuwania potencjalnie niebezpiecznych bibliotek Dll w systemie. Program służy do identyfikacji bibliotek często wykorzystywanych przez programy typu spyware czy rootkit.

Program wykorzystuje zaawansowane algorytmy analizujące, połączone z autorskimi rozwiązaniami w dziedzinie analizy procesów systemowych, pozwalające na osiągnięcie wysokiej wydajności w identyfikowaniu i usuwaniu zagrożeń. Znakomite algorytmy i kod programu sprawiają, iż jest to idealne narzędzie do wykrywania i usuwania znanych jak i nieznanych niebezpieczeństw w systemie użytkownika. Jedną z ciekawszych, autorskich opcji programu jest możliwość pełnegu usunięcia spyware i rootkitów z systemu i uniemożliwienie ich uruchomienia, za pomocą specjalnej metody zwanej Advanced Dll Ejection Method. Program wymusza odłączenie biblioteki Dll i zatrzymuje procesy ją wykorzystujące, a następnie niemożliwa ich uruchomienie. Dodatkowo, program wyposażony jest w szereg rozwiązań służących do zwalczania sztuczek wykorzystywanych przez programy spyware i rootkity do oszukiwania czujników programu.

Program wykorzystuje kodowanie kolorem, by umożliwić użytkownikowi łatwą orientację w wynikach skanowania, a także jest zintegrowanym z sieciowym narzędziem do analizowania i oceniania stopnia zagrożenia poszczególnych procesów. Ze względu na swoją specjalistyzna i potężną naturę, jest to bardzo przydatne narzędzie, ale skierowane głównie do osób, które doskonale wiedza, co robią.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone