Appnimi Password Unlocker 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Appnimi Password Unlocker 2.0

Program properties
Rozmiar 5.18 MB
Wydawca
Strona internetowa http://securityxploded.com/password-unlocker.php
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 279

Opis wydawcy

Dla osób które utraciły hasła do zabezpieczonych nimi plików nie ma chyba większej tragedii. Ale nie należy panikować, przynajmniej nie bardziej niż to potrzebne. Istnieją programy do odzyskiwania haseł do zabezpieczonych plików, a jednym z nich jest program Appnimi Password Unlocker, wielofunkcyjne narzędzie do odzyskiwania haseł, do tego całkowicie freeware'owe.

Za pomocą tego programu użytkownik może odzyskać hasła do szeregu różnych formatów plików, jak pliki ZIP, RAR, PDF, XLS, XLSX i wiele innych. Program posiada bardzo szeroką gamę metod służących do łamania haseł, w tym tak podstawowe jak Dictionary (za pomocą słownika), jak i Brute Force (wypróbowywujące każdą możliwą kombinację słów). Dzięki programowi możliwe jest odzyskanie haseł, a w przypadku plików ZIP i RAR także automatyczne wyodrębnienie zawartości archiwów w momencie odnalezienia hasła. Najnowsza wersja (2.0) dodaje możliwość przerywania procesu odzyskiwania hasła i kontynuowanie go przy kolejnym uruchomieniu komputera. Interfejs programu jest bardzo wygodny w użyciu i dzięki tej właśnie wygodzie, korzystanie z niego jest przyjemnością, a oferowana funkcjonalność wręcz znakomita. Program instaluje się szybko, lecz do działania wymaga pobrania pewnej ilości plików z Internetu, na co warto zwrócić uwagę.

Tak samo, należy uważać, gdyż program instalacyjny oferuje także instalację programu Babylon 9 do tłumaczenia stron, wraz z pakietem wątpliwych dodatków, jak Babylon toolbar. Tak więc uważajmy przy instalacji!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone