FirePasswordViewer 5.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FirePasswordViewer 5.0

Program properties
Rozmiar 1.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://securityxploded.com/firepasswordviewer.php
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 130

Opis wydawcy

FirePasswordViewer jest rozwojową wersją popularnego narzędzia FirePassword, służącego do odzyskiwania danych logowania zapisywanych przez przeglądarkę na komputerze. Program ten umożliwia uzyskanie dostępu do tych danych np. w przypadku utracenia przez nas głównego hasła, bądź przeniesienia się na nowy komputer.

Firefox, podobnie jak większość współczesnych przeglądarek, oferuje użytkownikowi możliwość zapisywania danych logowania w pamięci komputera. Dane te uwzględniają zarówno loginy, jak i hasła, a zapisywane są w formacie szyfrowanym i są generalnie bezpieczne. Jednak program FirePasswordViewer nie ma problemu z odzyskiwaniem danych logowania bez względu na szyfrowanie.

Program pozwala na natychmiastowe odzyskanie i odszyfrowanie haseł i loginów zapisanych na systemie, na którym program zostanie uruchomiony, przy czym obsługuje także odzyskiwanie danych na komputerze podłączonym zdalnie. Radzi on sobie także z odzyskiwaniem danych logowania nawet w przypadku, gdy baza danych zostąła przez użytkownika zabezpieczona hasłem głównym. Domyślnie, pobrane dane są częściowo ukryte – hasła nie są widoczne, jednak użytkownik może skonfigurować program tak, by je domyślnie wyświetlał. Z kolei rezultaty wyszukiwania mogą być sortowane według loginu, hasła bądź strony głównej.

Narzędzie posiada bardzo wygodny interfejs i jest bardzo wygodne w obsłudze. Dodatkową zaletą jest to, iż program jest całkowicie przenośny, przez co nie ma problemu z uruchomieniem go np. z pendrive'a. Z tego powodu jest to aplikacja wręcz niezastąpiona w swojej funkcjonalności.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone