StreamArmor 2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

StreamArmor 2.5

Program properties
Rozmiar 3.03 MB
Wydawca
Strona internetowa http://securityxploded.com/streamarmor.php
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 234

Opis wydawcy

Pomysłowość osób tworzących malware nie zna granic, jeśli chodzi o atakowanie naszych komputerów. Na szczęście, ich pomysłowość nie może równać się z pomysłami osób profesjonalnie i amatorsko zajmujących się tworzeniem narzędzi do ochrony naszych komputerów. Program StreamArmor jest wyspecjalizowanym narzędziem do wykrywania ataków prowadzonych droga ukrytych alternatywnych strumieni danych.

A co to oznacza? Otóż alternatywne strumienie danych (alternative data streams, ADS) jest jedną z metod zapisu stosowanych przez system Windows, pozwalających na ukryte przed użytkownikiem zapisywanie danych bez wyświetlania śladów modyfikacji. Normalnie przydatne narzędzie w rękach osób niepowołanych zmienia się w koszmar każdej osoby dbającej o swój komputer. Program StreamArmor jest narzędziem, które służy do wykrywania ukrytych strumieni danych tego typu i poprzez weryfikację zagrożenia online umożliwienie pozbycia się ich. Szybkość działania jest wysoka, tak jak i jego skuteczność, dzięki wykorzystaniu technologii wielowątkowego skanowania ADS, który szybko i wydajnie skanuje cały system. Program następnie kompiluje wyniki skanowania w formie wygodnej tabeli, oznaczając kolorami podejrzane i potencjalnie niebezpieczne elementy. Następnie użytkownik może podjąć decyzję, co zrobić z odkrytymi fantami.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i przyjazny dla użytkownika, a dzięki całkowitej przenośności (stosunkowo niewielki rozmiar i brak wymagania instalacji) jest on znakomita pomocą dla zaawansowanych użytkowników.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone