SpyBHORemover 4.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SpyBHORemover 4.6

Program properties
Rozmiar 3.03 MB
Wydawca
Strona internetowa http://securityxploded.com/bhoremover.php
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 238

Opis wydawcy

Program SpyBHORemover (wczesniej znany jako BHORemover) jest narzędziem skierowanym do zaawansowanych użytkowników, którego celem jest umożliwienie analizowania i usuwania potencjalnie niebezpiecznych dodatkowych elementów przeglądarek zainstalowanych w systemie Windows. BHO (Browser Helper Objects) to często niewielkie dodatki instalowane w przeglądarkach, pozwalające na wykorzystanie w nich dodatkowych opcji, ale także potencjalnie stwarzające ryzyko dla użytkownika.

Dlaczego? Otóż niektóre programy spyware i malware mogą wykorzystywać funkcjonalność BHO do monitorowania zachowań użytkownika na danym komputerze, a także w dość znaczący sposób wpływać na prędkość działania komputera. Program SpyBHORemover pozwala na szybką identyfikację, weryfikację i usunięcie BHO które mogą stwarzać zagrożenie dla komputera użytkownika. Program wykorzystuje zaawansowane algorytmy analizowania i przetwarzania danych, pozwalające na szybkie i wydajne zweryfikowanie, czy BHO faktycznie pomaga, czy wręcz przeciwnie. Dodatkową opcją jest Backup & Restore, pozwalające na tworzenie kopii zapasowych BHO i dodawanie oraz deinstalowanie ich w miarę potrzeby, pozwalając na pewną dozę eksperymentowania.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w obsłudze i za jego pomocą szybko można wykonać wszystkie zadania jakie dla niego przewidujemy. Ponadto, program jest przenośny i nie potrzebuje instalacji do działania, co tylko zwiększa jego atrakcyjność i przydatność. Warto umiescić program na przenośnym pendrive'ie: a nuż się przyda?

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone