Dexpot 1.6.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dexpot 1.6.0

Program properties
Rozmiar 3.75 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.dexpot.de/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.10.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 88

Opis wydawcy

Dla osób potrzebujących zwiększenia wydajności pracy można swobodnie polecić szereg programów umożliwiających prace na wielu Pulpitach jednocześnie, za pomocą tzw. wirtualnych Pulpitów. Program Dexpot to niemieckie narzędzie umożliwiające stworzenie do czterech konfiguracji Pulpitów, umożliwiających znaczne zwiększenie prędkości pracy, no i jej lepsza organizacją, w końcu niewiele rzeczy bardziej usprawnia korzystanie z niej niż dobrze skonfigurowany Pulpit, stworzony specjalnie do pracy?

Dexpot umożliwia użytkownikowi utworzenie czterech wirtualnych Pulpitów (łącznie z pierwotnym), z których każdy posiada własny wygląd, konfiguracje ikon, programów i innych elementów. Program ten jednakże jest czymś więcej niż tylko aplikacją do tworzenia dodatkowych Pulpitów: udostępnia on użytkownikowi także takie narzędzia, jak automatyczne dopasowywanie okien do siebie na Pulpicie (bardzo przydatne wbrew pozorom), zarządzanie ustawieniami Pulpitu w dużo głębszym stopniu niż pozwalają domyślne programy Windows, podgląd wyglądu Pulpitu i wiele, wiele innych opcji, dzięki którym będziemy mogli dogłębnie skonfigurować nasz Pulpit.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w obsłudze, a wszystkie opcje jasno i wyraźnie oznaczone oraz opisane. Program jest do tego dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu jest doskonałą propozycja nawet dla osób mniej znających języki obce. Dużym plusem jest także jego niewielki ślad: nie obciąża on niepotrzebnie RAMu ani procesora, a po prostu spokojnie gnieździ się w zasobniku systemowym czekając na swoją kolej. Po prostu: solidny program wart każdej chwili mu poświęconej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone