HD Speed 1.7.5.100 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

HD Speed 1.7.5.100

Program properties
Rozmiar 82 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.steelbytes.com/?mid=20
Licencja Freeware
Data wysłania 1.11.2012
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Program HD Speed to specjalne narzędzie diagnostyczne, stworzone po to, by umożliwić użytkownikowi zanalizowanie wydajności jego dysku twardego, jak i innych nośników podłączonych do komputera, a wszystko po to, by możliwe było odkrycie ewentualnych usterek, problemów bądź innych uszkodzeń wymienionych elementów.

Program działa poprzez mierzenie w czasie rzeczywistym przesyłania danych na wskazanych przez użytkownika elementach jego komputera. Program analizuje zarówno przekazywanie ciągłe, jak i w trybie burst, przez co analiza jest drobiazgowa i bardzo dokładna. Analiza dokonywana jest przez program samodzielnie, bez potrzeby instalowania dodatkowych programów ani plików. Dzięki temu, narzędzie to pozwala na uzyskanie dokładnych i powtarzalnych wyników. Użycie następuje poprzez uruchomienie programu z folderu bądź pamięci USB (działa bez instalacji) a następnie wciśnięcie przycisku start. Program następnie samodzielnie dokonuje obciążenia dysku i analizowania jego wydajności w trakcie działania pod obciążeniem. Wyświetla on dokładne dane na temat bieżącego trwania analizy za pomocą wyświetlacza graficznego, a dodatkowo pozwala na logowanie wyników do zewnętrznego pliku tekstowego: przydatne, gdy samodzielnie dokonujemy analizy i chcemy potem przekazać jej wyniki dalej.

Program posiada prosty i wydajny interfejs, za pomocą którego wszystkie opcje są łatwo dostępne. Użytkownik za jego pomocą sam ustawia wymagane opcje, a następnie uruchamia tekst. Program jest znakomitym narzędziem diagnostycznym. Dodatkową zaletą jest fakt, iż program jest całkowicie przenośny i nie wymaga instalacji, czyniąc go znakomitym dodatkiem do każdego zestawu narzędzi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone