JPEG & PNG Stripper 1.5.4.58 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

JPEG & PNG Stripper 1.5.4.58

Program properties
Rozmiar 84 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.steelbytes.com/?mid=30
Licencja Freeware
Data wysłania 1.11.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 209

Opis wydawcy

Osobom dbającym o swoją prywatność w Internecie, a także wszystkim innym chcącym zmniejszyć rozmiar swoich plików graficznych w formatach JPEG i PNG można swobodnie polecić małą, lecz znakomita aplikację JPEG & PNG Stripper, pozwalającą na usunięcie z plików tych formatów wszelkich dodatkowych tagów i innych informacji dodawanych przez programy graficzne a prowadzących do zwiększania rozmiaru pliku – często niepotrzebnie.

Stripper pozwala na szybkie i bezproblemowe usunięcie metadanych z plików obsługiwanych przeń formatów, w celu zaoszczędzenia miejsca. W tym miejscu należy uspokoić: nie ulega w jakimkolwiek stopniu pogorszeniu jakość obrazu, a jedynie zmniejszany jest jego rozmiar o kilobajty potrzebne do zapisania danych na temat programu użytego do zapisu, autora i tak dalej. Dzięki temu nie tylko chronimy swoją prywatność w razie opublikowania obrazów w Internecie, ale także zaoszczędzamy miejsce, co jest zaleta niebagatelną. Program jest przy tym niewielki i wystarczająco prosty, by każdy mógł się zorientować w sposobie korzystania z niego i najlepszego wykorzystania jego możliwości.

Interfejs, jak wspomniano, jest prosty i wygodny: korzystanie sprowadza się do wskazania plików JPEG i PNG do przetworzenia, a całą resztą zajmuje się już program. Jest on przy tym bardzo szybki i bardzo mały, co czyni go wręcz doskonałym narzędziem w bibliotece każdego użytkownika Windows korzystającego z wielu obrazów. Program jest przy tym całkowicie przenośny i nie wymaga instalacji, czyniąc go znakomitym dodatkiem do każdego zestawu narzędzi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone