Drive Manager 4.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Drive Manager 4.20

Program properties
Rozmiar 1.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.alexnolan.net/software/driveman.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.11.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 107

Opis wydawcy

Program Drive Manager to niewielka aplikacja napisana po to, by umożliwić użytkownikowi łatwe identyfikowanie i analizowanie nośników danych wpiętych do komputera: od dysków twardych po pamięci USB. Program analizuje także takie nośniki, jak płyty CD i DVD, oferując ogromny zasób informacji na ich temat, jak i możliwość zaawansowanego nimi zarządzania.

Program wyświetla automatycznie ogromną ilość danych na temat wszystkich wykrytych nośników, od tak podstawowych jak typ napędu, możliwość ładowania systemu, czy wolna przestrzeń, po bladziej zaawansowane, jak nazwa urządzenia, ilość bitów na sektor, sektorów na klaster, numer seryjny, producenta i typ urządzenia czy nazwa i typ partycji. Oczywiście, program pozwala na uzyskanie dokładnych informacji także i o zewnętrznych nośnikach, a więc wszelkiej maści pamięciach flash i USB, a także dyskach CD i DVD. Program na bieżąco monitoruje cały czas komputer, co trzydzieści sekund aktualizując zebrane dane, co sprawia, iż korzystanie z programu jest bardzo wygodne, a także umożliwia zbieranie danych na temat zmieniającej się sytuacji na dysku: bardzo przydatne, gdy właśnie oczyszczamy dysk, bądź dokonujemy na nim innych operacji wymagających bieżącego sprawdzania danych. Oczywiście, użytkownik może wymusić odświeżenie danych za pomocą klawisza F5.

Interfejs programu jest bardzo, ale to bardzo wygodny, co sprawia, iż korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością i pozwala na pełne wykorzystanie oferowanych przezeń możliwości.

Dodatkową zaletą jest fakt, iż program jest całkowicie przenośny i nie wymaga instalacji, czyniąc go znakomitym dodatkiem do każdego zestawu narzędzi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone