Chronometask 1.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Chronometask 1.11

Program properties
Rozmiar 0.76 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.alexnolan.net/software/chronometask.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.11.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Program Chronometask to niewielka aplikacja umożliwiająca użytkownikowi ustawienie alertów i planowanie wykonania określonych czynności na swoim komputerze. Jest to też także po prostu całkiem wygodny i przyjemny w wyglądzie chronometr.

Zaprojektowany przez Alexa Nolana program umożliwia ustawienie odliczania w celu wykonania określonej akcji po upłynięciu danego czasu. Program zachowuje się faktycznie jak każde narzędzie do odliczania czasu, np. kuchenny timer czy inne podobne urządzenia. Wyposażony jest w osiem przycisków pozwalających na precyzyjne ustawienie odliczania, oraz zaplanowanie akcji do wykonania. Chronometask pozwala zarówno na ustawienie wyświetlenia się określonego komunikatu (tzw. alert), jak i uruchomienie programu bądź otwarcie pliku docelowego. Oczywiście, możliwe jest także zaplanowanie ponownego uruchomienia komputera i systemu Windows. Możliwości są faktycznie wyłącznie ograniczone inwencją użytkownika i jego pomysłowością, gdyż program jest na tyle prosty, że można go swobodnie nagiąć do wielu rzeczy.

Interfejs jest bardzo ładny i wygodnie zaprojektowany, zorientowanie się w nim nie zajmuje dużej ilości czasu i bardzo szybko ogarnia się całość. Dodatkową zaletą programu jest jego niewielka waga oraz przenośność, umożliwiająca korzystanie z niego jako programu umieszczonego na pamięci USB bądź innych zewnętrznych nośnikach. Program można spokojnie polecić każdemu użytkownikowi potrzebującemu wydajnego i wygodnego w obsłudze programu do odliczania czasu, a także planowanego uruchamiania programów. Spełnia swoje funkcje wręcz znakomicie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone