MDB Viewer Plus 2.49 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MDB Viewer Plus 2.49

Program properties
Rozmiar 2.17 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.alexnolan.net/software/mdb_viewer_plus.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 530

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie MDB Viewer Plus to znakomity, freeware'owy program do otwierania i przeglądania baz danych w formatach Microsoft Access MDB i ACCDB. Program ten nie wymaga instalacji, ani żadnych dodatkowych komponentów: wykorzystuje jedynie domyślnie zainstalowane w systemie Windows Microsoft Data Access Components (MDAC).

Program napisany został po to, by udostępnić użytkownikowi bezpłatna, szybką i łatwą metodę otwierania, przeglądania, edytowania, filtrowania, sortowania, eksportowania, modyfikowania i przeszukiwania plików formatu MDB i ACCDB. Jest to szczególnie przydatne dla programistów oprogramowania wykorzystującego bazy danych Access: dla nich wygodna w użyciu i bardzo wszechstronna natura MDB Viewer Plus będzie niezastąpiona.

Oprócz otwierania plików wymienionych wyżej formatów, program pozwala także na korzystanie i wykorzystanie plików grupy roboczej. Dodatkowo, możliwe jest także przypisanie programu do domyślnego otwierania programów formatu MDB i Accdb, by zaoszczędzić czas.

Aplikacja posiada bardzo szerokie możliwości. Od otwierania plików tego formatu, możliwe jest także edytowanie i przeglądanie wpisów za pomocą wygodnego w użyciu interfejsu opartego na indywidualnych kartach. Program wykorzystuje bardzo wydajny silnik przeszukiwania bazy danych, pozwalający na wyszukiwanie słów, cześć słów, cyfr itd. Możliwe jest oczywiście także drukowanie uzyskanych rezultatów wyszukiwania, a także eksportowanie wyszukanych elementów SQL.

Największą chyba zaletą programu jest jego przenośność: nie wymaga on do działania żadnej instalacji i może być uruchamiany bez problemu np. z pendrive'a.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone