Alien Carnage/Halloween Harry 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Alien Carnage/Halloween Harry 1.2

Program properties
Rozmiar 7.81 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.3drealms.com/news/2007/05/alien_carnage_freeware.html
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 156

Opis wydawcy

Gra Halloween Harry jest jedną z ciekawszych platformówek z początku lat dziewięćdziesiątych, a na pewno jedną z niewielu wydanych dwa razy pod zmienionym tytułem. Pierwotnie wydana pod wymienionym wyżej tytułem w 1993 r., w 1994 r. została wydana ponownie, tym razem jako Alien Carnage. W obydwu wersjach jest to klasyczna platformówka z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, jak i dobrze zaprojektowanymi i napisanymi końcowymi bossami.

Program osadza gracza w roli twardego (a jaki inny mógłby być?) komandosa o pseudonimie Halloween Harry, którego zadanie jest proste: eksterminacja hord zombie, w jakie zostali zamienieni mieszkańcy miast przez atakujących ziemię kosmitów. Charakterystyczną cechą programu jest to, iż podstawową bronią jest miotacz ognia, uzupełniony rakietami, karabinem plazmowym i bronią laserową. Na kiepski arsenał z pewnością nie można narzekać. Wrogów jest dużo i eksterminacja (bo to najwłaściwsze słowo) sprawia dużo frajdy, tym bardziej, że jest gęsto poprzetykana prostymi zagadkami logicznymi jak i ogromną ilością ukrytych tzw. znajdźek: ulepszeń, pieniędzy i broni sprawiających, iż eksploracja to prawdziwa frajda. Ukoronowaniem każdego z czterech epizodów, osadzonych w unikalnych dla siebie otoczeniach są oryginalni bossowie, każdy wymagający innego podejścia i zmiany w taktyce walki. Historia jest typową wymówką dla szybkiej i wymagającej akcji: pasuje do gry, ale na Oscara bynajmniej nie zasłuży.

Podsumowując, Alien Carnage/Halloween Harry jest bardzo fajną i przyjemną platformówką, nawet prawie dwie dekady później. Jest to znakomita okazja, by przypomnieć sobie młodość, a dla młodszych graczy, by odkryć przeszłość.

Uwaga: Gra najlepiej działa pod DosBoxem!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone