F.E.A.R. Combat 1.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

F.E.A.R. Combat 1.8

Program properties
Rozmiar 1.72 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://projectorigin.warnerbros.com/fearcombat/main
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 153

Opis wydawcy

F.E.A.R. Combat to darmowy, wyłącznie multiplayerowy klient, oparty na wieloosobowym trybie rozgrywki z gry F.E.A.R. Program pozwala na walkę w sieci między szeregiem graczy, oferując wszystkie typowe elementy sieciowych gry akcji, wszystko ubrane w charakterystyczny dla serii F.E.A.R. kubraczek horroru science fiction.

Gra oferuje uczestnikom możliwość zmierzenia się w rozgrywkach internetowych w trybach takich jak deathmatch (każdy na kazdego), team deathmatch (drużyna na drużynę), capture the flag (drużyny walczące o flagę) i last man standing (każdy na każdego aż do wyczerpania zapasów, errr, graczy). Dodatkowe tryby gry to Control i Conquer All. Unikalną dla F.E.A.R. Combat opcją jest możliwość rozgrywania meczy z wykorzystanie funkcji slow motion znanej z gry dla pojedynczego gracza. Jednakże w odróżnieniu od tego trybu, w rozgrywce wieloosobowej tryb slow motion oznacza znaczne przyspieszenie ruchów gracza.

Program oferuje dynamiczną i szybką rozgrywkę z wykorzystaniem nowoczesnej broni palnej i szeregu zaawansowanych technologicznie elementów wyposażenia, co umożliwia naprawdę emocjonujące starcia i nieprzewidywalne pojedynki graczy.

Należy tutaj zaznaczyć, iż F.E.A.R. Combat może mieć problemy z programem PunkBuster do wykrywania oszustów w grach online. Przed rozpoczęciem rozgrywki należy się upewnić, iż posiada się aktualną wersję programu PunkBuster, by uniknąć nieprzyjemności związanych z usuwaniem graczy z serwerów za brak aktualnej wersji programu. Mając to na uwadze, pozostaje tylko życzyć każdemu udanych łowów.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone