S.W.I.N.E. Free Christmas Edition 1.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

S.W.I.N.E. Free Christmas Edition 1.9

Program properties
Rozmiar 781.25 MB
Wydawca
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 145

Opis wydawcy

S.W.I.N.E. to jedna ze znakomitych gier taktycznych stworzonych przez niestety nieistniejące już węgierskie studio StormRegion. Gra jest jedną z najlepszych gier taktycznych czasu rzeczywistego, która wprowadziła wiele rozwiązań ulepszonych potem przez twórców w kolejnych ich tytułach, jak Codename: Panzers.

Tłem fabularnym dla gry jest konflikt między brutalnymi najeźdźcami a pacyfistycznie nastawionymi ofiarami ich ataku. Brzmi sztampowo? Owszem, ale gra wyróżnia się tym, iż walkę na śmierć i życie toczą ze sobą świnie (najeźdźcy) i króliki (obrońcy). Gra posiada bardzo specyficzny i znakomity humor, a zmagania dość kreskówkowo ukazanych stron konfliktu sprawiają naprawdę dobre wrażenie i bardzo wciągają.

Rozgrywka to zupełnie osobny temat. Bardzo złożona rozgrywka taktyczna kładąca nacisk na naprawdę taktyczne myślenie jest znakiem rozpoznawczym gier ze stajni StormRegion i S.W.I.N.E. Nie jest wyjątkiem: pozwala na stosowanie faktycznych taktyk i technik wojskowych, ba, wręcz wymaga tego dla sukcesu. Jednostki posiadają dodatkowe umiejętności oraz są bardzo zróżnicowane pod względem swojej wydajności i cech bojowych. Oczywistym elementem są duże różnice między stronami konfliktu: świnie nastawione są na brutalną siłę, podczas gdy króliki wymagają bardziej taktycznego, wyrafinowanego stylu walki. Z tego względu gra zapewnia ogromną różnorodność i po prostu frajdę z rozgrywki.

Interfejs S.W.I.N.E. to inny element zasługujący na wyróżnienie: obok bardzo intuicyjnej kontroli nad jednostkami i ich zdolnościami, zapewnia także dodatkowe elementy, jak wskazanie zasięgu broni. Rozwiązania obecnie dość oczywiste były swego czasu rewolucyjne i nadal są bardzo przydatne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone