Battlefield Heroes 1.48.222900.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Battlefield Heroes 1.48.222900.0

Program properties
Rozmiar 986.33 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.battlefieldheroes.com/pl/hardware
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 135

Opis wydawcy

Battlefield Heroes to prekursor nowego modelu finansowego Electronic Arts, umożliwiający graczom na doświadczenie przyjemności grania w gry z serii Battlefield całkowicie bezpłatnie. Gra jest nasyconą humorem, kreskówkową i bardzo luźną wariacją na temat typowej, mrocznej gry wojennej, tak bardzo popularnej ostatnio na rynku.

Heroes opiera się na zmodyfikowanej wersji trybu Podbój (Conquest), jednego z podstawowych trybów walki w normalnych grach z serii Battlefield. Gracze podzieleni są na dwie drużyny, z których każda otrzymuje jedną flagę i do podziału pięćdziesiąt żyć na początku tury. Zabijanie przeciwników i przejmowanie flag stopniowo redukuje ilość żyć przeciwnika, aż do zera. Integralną częścią gry jest moduł matchmaking pozwalający na takie dobieranie drużyn, by gracze byli zbliżeni do siebie poziomem. Gra opiera się na fikcyjnym konflikcie Armii Narodowej i Armii Królewskiej, opartej odpowiednio na państwach Osi i Aliantach z okresu drugiej wojny światowej, jednakże jest to raczej inspiracja, niż sztywne trzymanie się reguł.

Rozgrywka toczy się całkowicie w perspektywie trzecioosobowej, a czasy ponownego pojawiania się na mapie są minimalne: około pięciu sekund. Oczywiście, zdarzają się lokalne wariacje, ale celem rozgrywki jest szybka i dynamiczna walka z wrogiem. I na koniec należy wspomnieć o podziale na klasy: do dyspozycji graczy oddano trzy klasy: Żołnierza (typowy średniak z możliwościami leczenia innych, najbardziej wyrównana), Cekaemistę (klasa z naciskiem na siłę ognia, ilość życia, kosztem wolności) i Komandosa (niska ilość życia, ale za to szybki, z dostępem do karabinów snajperskich i noży). Całość uzupełniają pojazdy: czołgi, samoloty i samochody.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone