Project Blackout Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Project Blackout

Program properties
Rozmiar 429.69 MB
Wydawca
Strona internetowa http://pb.gamerage.com
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 260

Opis wydawcy

Project Blackout to sieciowa gra wieloosobowa pozwalająca graczom na toczenie dynamicznych, wręcz brutalnie wymagających starć na terenie fikcyjnego państwa rozdartego wojną domową. Gra jest stworzona tak, by zaoferować graczom równowagę między realistycznym polem walki, a mocno filmowym podejściem do jej reguł.

Rozgrywka opiera się na znanym z innych gier sieciowych modelu drużynowym: gracze podzieleni są na dwie rywalizujące drużyny, a następnie toczą walki na śmierć i życie z wykorzystaniem dość pokaźnego arsenału broni zaczerpniętych prosto z oferty współczesnych fabryk uzbrojenia osobistego. Grafika jest bardzo przyjemna dla oka, choć może nieco bardziej wybrednych graczy mierzić sztampowe podejście do projektowania postaci, opartych na stereotypowych wyobrażeniach o macho żołnierzach i seksownych komandoskach. Na szczęście gra nadrabia to jakością oferowanych elementów gry, jak broń i dokładność jej odwzorowania, wysokiej jakości tekstur, jak i terenowi walk, który może być (i jest) niszczony w czasie rozgrywki, dodając dodatkową warstwę złożoności gry.

Postaci wykorzystywane przez graczy można w pewnym stopniu dostosowywać do własnych wymagań i wyobrażeń: można ubierać swoje postaci w różnorodne pancerze i hełmy, wszystko po to, by umożliwić przetrwanie na polu walki. Integralną częścią rozwoju postaci jest system punktów doświadczenia, jak i arsenału.

Interfejs gry jest bardzo przyjemny i nie wymaga dodatkowej nauki jego elementów, bądź spędzania nad nim dodatkowego czasu, ucząc się zawiłości gry. Jest to solidny, darmowy shooter sieciowy, jednakże bez większych zmian w formule.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone