Ditto-cp 3.18.24 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ditto-cp 3.18.24

Program properties
Rozmiar 3.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ditto-cp.sourceforge.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.12.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 66

Opis wydawcy

Program Ditto to narzędzie służące do rozszerzenia funkcjonalności Schowka Windows, od dosyć ograniczonego w swej naturze narzędzia do faktycznie potężnej aplikacji pozwalającej na przerzucanie ogromnej ilości danych, z rozpoznawaniem ich zawartości i inteligentnym nią zarządzaniem.

Program ten pozwala na zapisanie w pamięci nieograniczonej ilości elementów, od fragmentów tekstu, poprzez obrazy, po całe dziesiątki plików i wiele więcej. Za pomocą Ditto bez problemu możemy zarządzać ogromnym zasobem danych w naszym schowku, bez tracenia w nim orientacji. Każdy z elementów skopiowanych do schowka ma swój własny wpis, przez co bardzo łatwo się w nim orientować i wybierać fragmenty do kopiowania.

Po uruchomieniu program gnieździ się w zasobniku Windows, skąd za pomocą odpowiedniej ikony w każdym momencie możemy przywołać ekran główny programu i zarządzać skopiowanymi do schowka fragmentami danych. O ile interfejs zdradza pewną nieumiejętność w posługiwaniu się programami graficznymi, ze względu na kanciastość i jaskrawość koloru w programie, przywodzącym na myśl rozwiązania rodem z Windows 3.11, to oferowana przez program funkcjonalność i wszechstronność spokojnie nadrabiają wszelkie niedogodności z tego tytułu.

Największą chyba zaletą programu jest jego przenośność: nie wymaga on do działania żadnej instalacji i może być uruchamiany bez problemu np. z pendrive'a. Sprawia to, iż Ditto i jego funkcjonalność mogą nam towarzyszyć w każdym miejscu i na każdym komputerze, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone