JDiskReport R1.3.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

JDiskReport R1.3.2

Program properties
Rozmiar 0.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.jgoodies.com/freeware/jdiskreport/index.html
Licencja Freeware
Data wysłania 13.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Program JDiskReport to oparty na języku programowania Java analizator przestrzeni dyskowej, pozwalający użytkownikowi na badanie swojego dysku i zanalizowanie jego zawartości. To, co wyróżnia tą aplikacje na tle innych oferujących tą funkcjonalność, jest możliwość rysowania przez nią wykresów kołowych, w graficzny sposób przedstawiających rozkład przestrzeni na dysku.

Za pomocą programu możliwe jest analizowanie zawartości na dysku pod wieloma kątami, między innymi porównując względne i absolutne rozmiary plików, rozkład typów plików na dysku (czyli plików jakiego typu jest najwięcej), oraz wiele, wiele innych metod. Oczywiście, dostępna jest także tak podstawowa metoda, jak przeglądanie za pomocą tabeli.

JDiskReport podaje użytkownikowi bardzo złożone i wyczerpujące dane na temat rozłożenia zawartości dysku. Za pomocą tego programu możliwe jest zidentyfikowanie ogromnych plików i tych najbardziej zabierających miejsce na dysku, a także po prostu umożliwienie zgrabnego i przyjaznego uporządkowania przestrzeni.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w użyciu i bardzo nowocześnie zaprojektowany. Program rozpoczyna działanie na podstawie wybranych w odpowiednim kreatorze opcji, zaś następnie sam generuje wszystkie raporty i inne niezbędne elementy. Należy przeto uznać go za znakomite narzędzie wspomagające porządkowanie i optymalizację dysku.

Program jest oparty na języku Java, przez co należy zwrócić uwagę na to, by mieć zainstalowane odpowiednie środowisko i programy by móc go uruchomić. Ale gdy już to zrobimy, jest to zdecydowanie jeden z najlepszych programów w swojej klasie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone