SnapDraw Free 3.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SnapDraw Free 3.20

Program properties
Rozmiar 16.11 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.crossgl.com/asc_overview.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 69

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie SnapDraw Free jest aplikacja przeznaczona do robienia wysokiej jakości rzutów ekranu w systemie Windows. Odróżnia się od podobnych programów dostępnych na rynku niezwykłą wręcz ofertą dodatkowych narzędzi do obróbki zrzutów ekranu, jak i niezwykle przyjaznym interfejsem i wysoką jakością zdjęć.

Za pomocą programu użytkownik może tworzyć zrzuty ekranu wyposażone w przezroczystość (dodawaną) przez program za pomocą odpowiedniego kanału alfa), dodawanie do nich notatek, odbić, a także efektów przekształceń, jak obrót 3D czy perspektywa. Program, podobnie jak inne narzędzia do robienia zrzutów ekranu pozwala na przechwytywanie całego Pulpitu, aktywnego okna, bądź wybranego przez użytkownika fragmentu ekranu, a wszystko za pomocą łatwo konfigurowalnych skrótowo klawiszowych. Oczywiście, podobnie konfigurowalne są także wszystkie inne opcje dostępne w programie, co pozwala na dodawanie dowolnych notatek, od prostych linii i gotowych kształtów, do sformatowanego tekstu, wklejanie dodatkowych obrazów, regulowanie lub wręcz wyłączenie efektów odbicia, ustawienie koloru tła (lub ustawienie jako tła innego zgoła obrazu) czy też dodanie znaku wodnego w postaci tekstu bądź obrazu.

Inne funkcje programu to zintegrowane narzędzie do bezpośredniego przesyłania obrazów za pomocą protokołu FTP na określony przez użytkownika serwer i przesyłanie zrzutów ekranu e-mailem. Program jest znakomitym wyborem dla osób szukających programu który umożliwi im wykonywanie znakomitych zrzutów ekranu z dodatkowymi bajerami graficznymi, jak wspomniane efekty odbicia czy obrotu 3D.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone