virtualStudio Freeware 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

virtualStudio Freeware 1.5

Program properties
Rozmiar 3.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.optikvervelabs.com/virtualstudio.asp
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Program VirtualStudio Freeware to samodzielne narzędzie do edycji zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym, skierowane dla osób potrzebujących prostego w użyciu programu graficznego, który jednocześnie jest wyspecjalizowaną aplikacją do edycji zdjęć. Dla nich VisualStudio będzie znakomitą propozycją, której warto poświęcić chwilę na wypróbowanie: a nuż się okaże doskonały i wypełni nasze wymagania?

Program posiada wszystkie opcje, jakich oczekujemy po programie graficznym w obecnych czasach. Cechą wyróżniająca go na tle wszystkich innych programów jest to, iż jest on całkowicie kompatybilny z filtrami używanymi przez Photoshop i specjalnie do niego napisanymi, co sprawia, iż jest on znakomitą alternatywą dla każdego poszukującego takiego kompatybilnego programu.

Za pomocą VirtualStudio można poprawiać i ulepszać zrobione zdjęcia za pomocą wbudowanych w program filtrów i narzędzie pozwalających na dostosowywanie ostrości obrazu, jego jasności, gamma, balansu koloru, krawędzi, balansu bieli, jak i szeregu innych właściwości. Oczywiście, program posiada także tak podstawowe opcje jak usuwanie efektu czerwonych oczu ze zdjęcia, jak i różne filtry jakie można na fotografie nałożyć z wykorzystaniem dostępnych filtrów Photoshopowych. Inne funkcje programu to obsługa przeszło trzydziestu formatów obrazów, tworzenie ramek dla zdjęć, dodawanie znaków wodnych, mieszanie obrazów, automatyczne poprawianie i regulowanie właściwości w celu uzyskanie optymalnego wyglądu, zmiana rozmiarów obrazu, edytowanie IPTC i wiele, wiele więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone