PixBuilder 2.1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PixBuilder 2.1.4

Program properties
Rozmiar 3.0 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.wnsoft.com/pixbuilder/
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

PixBuilder to edytor grafiki skierowany dla początkujących do średniozawansowanych użytkowników, którego celem jest umożliwienie edytowania grafiki z wykorzystaniem podobnych narzędzi jak w doskonałym Adobe Photoshop, czy królem freeware'owych narzędzi do edycji grafiki, czyli GIMPem. Jest to znakomity wybór dla każdego, kto poszukuje prostego w obsłudze, ale całkiem potężnego edytora grafiki by rozpocząć swoją przygodę jako grafik.

 

Program jest jedną z ciekawszych opcji, szczególnie, że w przeciwieństwie do wielu darmowych edytorów, oferuje on opcje w nich niespotykane, i jest w gruncie rzeczy okrojona, bardziej przystępna zwykłemu zjadaczowi chleba wersją wymienionych wyżej Photoshopa i GIMPa. Program pozwala na korzystanie z wszystkich popularnych filtrów, jak rozmycie czy maska odwracająca wyostrzenie, pozwala na prace z i tworzenie nieograniczonej liczby warstw, a także wypełnianie ich gradientem stworzonym przez użytkownika bądź wybranym z już gotowych, zawiera także zaawansowane narzędzia wyboru fragmentów obrazu, klonowania fragmentów, a także akceptuje pluginy w formacie .8bf, które są wykorzystywane zarówno przez Photoshopa jak i GIMPa. Do tego posiada bardzo rozbudowaną opcję cofnij umożliwiającą szybkie odwracanie zmian wprowadzonych do programu.

Program nie jest w stanie zastąpić GIMPa czy Photoshopa, ale to nie jest jego celem. Jest to po prostu solidny edytor dla początkujących grafików, a tym jego przystępność i mimo wszystko wysoka wydajność z pewnością przypadną do gustu.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone