Remove Empty Directories 2.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Remove Empty Directories 2.2

Program properties
Rozmiar 0.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.jonasjohn.de/lab/red.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 97

Opis wydawcy

Program Remove Empty Directories jest narzędziem skierowanym do użytkowników potrzebujących aplikacji mogącej identyfikować i usunąć z dysku puste foldery, w celu zaoszczędzenia przestrzeni na dysku. RED charakteryzuje się wysoką wydajnością, znaczną prędkością wykonywanych zadań, jak i wygodnym interfejsem.

Wydawać się może, iż puste foldery nie zajmują zbyt dużo miejsca, ot, parę bajtów. Jednakże należy zważyć na to, iż często takich pustych folderów na dysku znajduje się kilkaset, jeśli nie wręcz tysiące i więcej, co prowadzi do akumulacji i może się okazać, iż utracone miejsce idzie w megabajty. Dodatkowo, większa ilość folderów może negatywnie wpływać na prędkość działania narzędzia wyszukiwania, niepotrzebnie je zwalniając i dodając puste wyniki wyszukiwania. Z tego względu narzędzie RED jest niezastąpione. Program pozwala użytkownikowi na określenie miejsca wyszukiwania pustych folderów, a także użycie własnych kryteriów (np. znaki) by to wyszukiwanie doprecyzować. Oczywiście, przed usunięciem czegokolwiek, program wyświetla użytkownikowi dokładną listę wszystkich odnalezionych folderów, by mógł podjąć decyzję, co do tego które usunąć i jak tego dokonać. Dzięki temu ma się pewność, iż usuwamy faktycznie niepotrzebne foldery, a nie np. pliki systemowe, które akurat są puste.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i pozwala na w pełni cieszenie się jego funkcjami. A że sam proces wyszukiwania i eliminacji jest szybki, RED jest po prostu znakomitym, bardzo pomocnym narzędziem.


5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone