iISystem Wiper 2.4.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

iISystem Wiper 2.4.1

Program properties
Rozmiar 0.44 MB
Wydawca
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 118

Opis wydawcy

Osoby potrzebujące niewielkiego, acz znakomitego i bardzo szybkiego programu do oczyszczania zawartości swojego dysku twardego z pewnością docenią znakomity i bardzo rozbudowany program o nazwie iLSystemWiper, pozwalający na bardzo szybkie i bardzo dokładne oczyszczenie zawartości naszego komputera z niepotrzebnych, śmieciowych danych. Ze względu na szybkość działania i mały ślad w pamięci jest to doskonałe uzupełnienie innych, bardziej popularnych narzędzi, jak CCleaner i podobne aplikacje.

Program ten charakteryzuje się niewielkimi wymaganiami sprzętowymi i bardzo rozbudowanymi możliwościami. Pozwala y. Użytkownik wybiera elementy do oczyszczenia za pomocą bardzo prostego interfejsu, opartego na zakładkach i zaznaczanych za pomocą krzyżyka opcja. Program oferuje także specjalne funkcje dla użytkowników Netscape, MS Office, wszelkiej maści wtyczek, Windows Media Player i innych.

Interfejs programu, jak już wspomniano, jest znakomity i ciężko byłoby mu coś zarzucić. Jest to po prostu znakomicie napisany, wyraźnie funkcjonalny i bardzo wydajny program do oczyszczania dysku i z tego powodu warto go polecić każdemu, nawet zaawansowanym użytkownikom, którzy z pewnością docenią oferowane przez niego możliwości, no i prędkość działania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone