Predator 2.4.0.694 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Predator 2.4.0.694

Program properties
Rozmiar 1.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.montpellier-informatique.com/predator/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Jeśli jesteś osobą, która bardzo serio traktuje kwestię ochrony zawartości swojego dysku twardego, a także skupia się na posiadaniu jak najbadziej aktualnych i potężnych narzędzi do ochrony swojego komputera, wtedy na pewno zainteresuje cie program Predator: aplikacja pozwalająca na zabezpieczenia komputera za pomocą kodu zapisywanego na zewnętrznej pamięci USB i zablokowania go tak, by system Windows był niedostępny bez umieszczenia w napędzie odpowiedniej pamięci USB.

Program Predator blokuje system w momencie, gdy klucz zapisany na USB nie będzie znajdował się w odpowiednim gnieździe. Program pozwala na zdefiniowanie dwustopniowej ochrony komputera poprzez stworzenie hasła, które, zgodnie z preferencjami użytkownika, może, ale nie musi, być potrzebne do logowania się na komputer. Jest to wyjątkowo potężne narzędzie do ochrony zawartości naszego systemu i dysku, gdyż bez odpowiedniego USB zsynchronizowanego z hasłem na laptopie, po prostu nie będzie mógł być uruchomiony system. Jednakże nawet jeśli zgubimy USB, pozostaje nam zawsze opcja awaryjna, a więc wykorzystanie zdefiniowanego przez nas hasła w przypadku braku klucza USB. Program jest przeto znakomitą propozycją dla osób korzystających z komputerów przenośnych i potrzebujących potężnej aplikacji do ochrony ich zawartości.

Interfejs programu jest bardzo przyjemny dla oka i elegancki, dzięki czemu nie tylko chronimy swój komputer, ale także nie musimy walczyć z kiepsko zaprojektowanym, nieprzydatnym interfejsem i dlatego należy przyznać Predatorowi najwyższe noty.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone