Secunia PSI 2.0.0.4003 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Secunia PSI 2.0.0.4003

Program properties
Rozmiar 1.67 MB
Wydawca
Strona internetowa secunia.com/vulnerability_scanning/personal/
Licencja Freeware
Data wysłania 14.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 63

Opis wydawcy

Secunia PSI (Private Software Inspector) to zaawansowana aplikacja pozwalająca użytkownikom na przeskanowanie ich komputerów w poszukiwaniu starych, nieaktualnych już uaktualnień i programów, które mogą stwarzać zagrożenie dla użytkownika, jego danych oraz prywatności. Wraz z możliwością identyfikacji program oferuje także ich permanentną eliminację z dysku twardego komputera, co jest znakomitym rozwiązaniem.

Secunia wyposażona jest w rozległą bazę danych przeszło trzydziestu tysięcy programów, która jest cały czas rozwijana za pomocą bieżących uaktualnień opartych na szeregu internetowych baz danych. Program analizuje programy pod kątem aktualności i opublikowanych uaktualnień i wyświetla użytkownikowi dokładną listę programów, które ze względu na swój wiek, mogą być wykorzystane przez osoby niepowołane do uzyskania dostępu do komputera, lub po prostu umożliwić programom spyware i malware atak na nasz system. Program pozwala jednocześnie na zaczerpnięcie dodatkowych informacji ze stron internetowych i porównanie ich z programami, a także (dla zaawansowanych użytkowników) oferuje możliwość wyłączania ścieżek i programów ze skanowania. Program ten to znakomite uzupełnienie naszych codziennych wysiłków w ochronie danych na komputerze i z pewnością umożliwi nam lepsza ochronę danych: tym bardziej, że skanuje zawartość komputera codziennie i cały czas uaktualnia swoją listę.

Interfejs jest bardzo wygodny i nowoczesny, spełniając wszystkie wymagania stawiane interfejsom tego rodzaju programów. Można z powodzeniem polecić Secunię każdemu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone