ZipGenius 6.3.2.3110 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ZipGenius 6.3.2.3110

Program properties
Rozmiar 7.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.zipgenius.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 85

Opis wydawcy

Opatrzony dość nieskromną nazwą program ZipGenius jest niezwykle potężnym i wszechstronnym narzędziem do tworzenia skompresowanych archiwów plików, które jest jednocześnie wyjątkowo wygodna w użyciu aplikacją. Program ten stanowi jedną z najlepszych pozycji w kategorii programów oferujących możliwość kompresowania plików i tworzenia archiwów.

A dlaczego to niby ten program jest taki znakomity? Z wielu powodów. Po pierwsze, oferuje on możliwość kompresowania plików do archiwów przeszło dwudziestu różnych formatów, od 7zip, poprzez ZIP64, do UPX i wielu, wielu więcej. Po drugie, każdy z tych formatów może być dowolnie dostosowywany w ramach wioch opcji; najbardziej podstawową opcją jest możliwość wyboru jednego z pięciu poziomów kompresji. Po wtóre, program integruje się bezpośrednio z powłoką Windows, pozwalając na wykorzystanie jego potężnych możliwości bezpośrednio z menu kontekstowego otwieranego prawym klawiszem myszy. A dodatkowe możliwości są niemałe.

Obok wyjątkowo wydajnego silnika i algorytmów kompresji, program posiada wbudowany klient FTP pozwalający na pobieranie i przesyłanie na serwer utworzonych z pomocą programu plików, opcją sygnowania stworzonych plików w celu dodania informacji o autorze, jak dane kontaktowe czy link do naszej strony. Pozwala także na stworzenie samo wypakowujących się plików .exe, a także pobieranie plików bezpośrednio ze skanera optycznego, tworzenie kopii zapasowych, statystyki wykorzystania programu, kalkulator czasu pobierania plików, obsługę OpenOffice i wiele, wiele innych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone