ExtractNow 4.64 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ExtractNow 4.64

Program properties
Rozmiar 1.68 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.extractnow.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Program ExtractNow to narzędzie napisane specjalne w celu otwierania skompresowanych archiwów plików szybko i bezproblemowo. Cechą charakterystyczną programu jest kompatybilność z wieloma, nawet nieco bardziej niszowymi formatami kompresowania danych i przez to ogromna niemal uniwersalność, połączona ze zgrabnym, wygodnym w użyciu interfejsem.

Program ten posiada wbudowaną obsługę formatów plików ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, LZH, LHA, TAR oraz SIT, czyli wszystkich podstawowych formatów najczęściej używanych w czasie wymiany plików za pośrednictwem Internetu, a także kilku mniej znanych, po to, by umożliwić użycie programu nawet w momentach nieco mniej codziennych. Oczywistym elementem jest bardzo wygodny, elegancki interfejs, zbudowany w celu zaoferowania użytkownikowi maksymalnej wygody oraz zminimalizowaniu swojego rozmiaru. Efekt końcowy jest znakomity, gdyż przy zachowaniu wygody użytkowania, program jest jednocześnie niezwykle kompaktowy i efektywny. Dodatkowym plusem jest obsługa funkcjonalności drag and drop, a także integracja funkcji eksploratora w programie. Dość oczywistą, lecz zawsze mile widzianą opcją jest integracja programu i jego możliwości z powłoką Eksploratora Windows, co pozwala na daleko idące ułatwienie korzystania z ExtractNow. 

Podsumowując, program nie jest w stanie zastąpić 7Zip, ale dla początkujących użytkowników, jest to narzędzie uwagi. Należy zaznaczyć na koniec jeszcze jedno: w trakcie instalacji program może sugerować instalacje dodatkowych elementów, jak np. paski narzędziowe do przeglądarki, dlatego zaleca się uwagę w trakcie instalowania programu. 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone