Helicon PhotoSafe 3.30 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Helicon PhotoSafe 3.30

Program properties
Rozmiar 39.06 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.heliconsoft.com/safe.html
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

PhotoSafe to menedżer obrazów i plików graficznych z dodatkowymi opcjami, które wynoszą go poza przeciętność w kategorii narzędzi do zarządzania grafiką. Te opcje to rozbudowany katalog narzędzi do ochrony naszej prywatności poprzez ukrywanie zdjęć, szyfrowanie ich i wiele więcej, a wszystko to opatrzone bardzo wygodnym i dobrze zaprojektowanym interfejs.

Program firmy Helicon to kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania nasza biblioteką obrazów, pozwalające obok zarządzania wszystkimi plikami na dysku zawiera także opcję Photo Safe, która pozwala na szyfrowanie i ukrywanie nieco bardziej niebezpiecznej zawartości naszych aparatowych kart pamięci (np. zdjęcia z ostatniej imprezy studenckiej) w bezpiecznym, chronionym szyfrem miejscy na naszym dysku, Jednakże przy całej swojej uniwersalności, ta opcja to tylko niewielki fragment możliwości oferowanych przez zestaw PhotoSafe, który jest po prostu znakomitym narzędziem do zarządzania obrazami. Program automatycznie skanuje wskazane foldery zawierające zdjęcia i zapisuje ich miniatury oraz dane do swojej bazy danych, powalając na szybkie przeglądanie ich oraz jeszcze szybsze przeszukiwanie kolekcji w poszukiwaniu konkretnego obrazu, obsługując wyszukiwanie oparte o kryteria takie jak nazwa, dane EXIF, data czy kluczowe nazwy. Helicon Photo Safe dodatkowo obsługuje także tagowanie obrazów, porównywanie dwóch obrazów obok siebie, edycje IPTC i więcej. Inne opcje to na przykład narzędzie do wypalania kopii zapasowych na plikach CD czy DVD, oraz narzędzie importowania zdjęć z kart pamięci i kamer bezpośrednio do bazy danych programu.

Interfejs jest znakomity i po prostu ładnie wyglądający. Dodatkowo, nie przeszkadza on w najmniejszym topniu korzystać z funkcji programu, co jest jego dodatkową, ogromną zaletą.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone