Rising Antivirus Free 23.00 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Rising Antivirus Free 23.00

Program properties
Rozmiar 26.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rising-global.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 85

Opis wydawcy

Zasłużenie opatrzony logiem lwa program RISING to potężne rozwiązanie problemu bieżącej ochrony antywirusowej naszego komputera, oferujące kompleksową ochronę przed wirusami, trojanami, robakami komputerowymi, rootkitami i wszelkiej maści innymi niebezpiecznymi fragmentami kodu mogącymi wybrać sobie za cel zaatakowanie naszego komputera.

Program RISING oferuje kompletną ochronę przed wszystkimi wyżej wymienionymi zagrożeniami, dodatkowo oferując ochronę w czasie rzeczywistym, skanowanie przychodzących wiadomości pocztowych w formacie POP3/SMTP, automatyczne pobieranie uaktualnień programu oraz bazy danych programu, kompleksowe możliwości planowania skanowania systemu w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, obok wszystkich innych standardowych elementów programów antywirusowych, jakich oczekujemy od tego typu aplikacji. Program dodatkowo oferuje zestaw zaawansowanych narzędzi ochronnych, służących między innymi do monitorowania zmian wprowadzanych do systemu, podejrzanego zachowania aplikacji i innych potencjalnych problemów.

Jedyna różnica między płatną a darmową wersją programu zawiera się w tym, że wersja darmowa nie zawiera dodatkowego firewalla, przez co użytkownik musi sam sobie zapewnić ochronę na tym froncie. Jednakże jest to niewielki minus w porównaniu z bardzo wydajnym skanerem i kompleksową ochroną oferowaną przez program, połączoną ze znakomitym interfejsem.

Efektywność programu została poświadczona przez niezależne laboratoria komputerowe, w tym WestCoast Labs oraz VirusBulletin.


5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone