IZArc 4.1.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

IZArc 4.1.6

Program properties
Rozmiar 4.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.izarc.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Jak najprościej określić program IZArc? Cóż, chyba najlepszym określeniem będzie potęga. Program ten to jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia skompresowanych archiwów plików, zawierająca oprócz ogromnej uniwersalności także wiele dodatkowych, zaawansowanych opcji pozwalających na rozwinięcie cyfrowych skrzydeł w dziedzinie archiwizacji.

Program oczywiście pozwala na otwieranie i tworzenie skompresowanych plików w dziesiątkach formatów, z których najpopularniejsze to 7-ZIP, ACE,ARC, ARJ,BH, BZ2, CAB, DEB, GZ,HA, JAR, LHA, LZH,PAK, PK3, RAR, RPM, TAR,TGZ, TZ, ZIP i ZOO. Ale to oczywiście nie wszystko. Integralną częścią programu są zaawansowane opcje, pozwalające na naprawę uszkodzonych archiwów, przeszukiwanie ich zawartości w poszukiwaniu konkretnych plików, ochrona zawartości hasłem, automatyczne przesyłanie archiwów za pośrednictwem poczty elektronicznej i więcej. Interfejs programu oparty jest na stylu Eksploratora Windows, ze zintegrowanym narzędziem do przeglądania plików, dodawania ulubionych, w pełni dostosowywanym paskiem narzędzi oraz kodowanych kolorem list plików. IZArc pozwala także na tworzenie samowypakowujących się plików a także archiwów z zawartości całych dysków, w celu tworzenia kopii zapasowych.

Program jest łatwy w użyciu nawet dla początkujących użytkowników, a co dopiero zaawansowanych. Jest to znakomita alternatywa dla chociażby 7Zipa i warto program nawet po prostu wypróbować. Dodatkowo, program pozwala na zainstalowanie go w wersji przenośnej na dysku USB, zwiększając jego uniwersalność.


5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone