DiffMerge 3.3.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DiffMerge 3.3.2

Program properties
Rozmiar 6.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.sourcegear.com/diffmerge/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 65

Opis wydawcy

DiffMerge to przydatne narzędzie służące do porównywania plików tekstowych pod względem ich zawartości. Program ten pozwala na przeglądanie dwóch plików tekstowych naraz, wyrównanych pod względem linii, by umożliwić jak najdokładniejsze porównanie ich. Program kładzie nacisk na swoja funkcjonalność i możliwość dostosowania swojego zachowania do wymogów użytkownika.

Jak już wspomniano, program pozwala na otwieranie plików tekstowych obok siebie, z reguły dwóch, ale oferuje także możliwość porównania ze sobą trzech naraz. W domyślnym podglądzie linie są wyrównane, dzięki czemu łatwo jest dojrzeć ewentualne różnice oraz poprawić je lub wręcz połączyć dwa różne pliki w jeden wewnątrz aplikacji. Program jest przy tym niezwykle wydajny, gdyż pozwala na dokładne ustawianie opcji regulujących jego zachowanie: użytkownik może sprecyzować, jak chce porównywać różne formaty plików, a także tworzyć własne reguły określające jak ma wyświetlać te pliki: można ustawić i nakazać omijanie określonych linii, ignorowanie tabulatorów i pustej przestrzeni, określanie granic dla własnego kontekstu i wiele więcej. Dodatkową funkcją programu jest porównywanie zawartości dwóch folderów, pozwalające na określenie, których plików brakuje, które są identyczne, a które się różnią.

Inne funkcje programu to integracja z powłoką Eksploratora Windows, opcje filtrowania, własne układy kolorów i wiele, wiele więcej. W połączeniu z wygodnym, intuicyjnym interfejsem sprawia to, iż DiffMerge jest znakomitym programem w swojej klasie, który po prostu warto mieć w swojej kolekcji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone