Quick Cliq 1.3.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Quick Cliq 1.3.7

Program properties
Rozmiar 0.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://apathysoftworks.com/software/qc
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Quick Cliq to niewielkie, acz bardzo przydatne i potężne narzędzie, którego jedynym celem jest umożliwienie użytkownikowi łatwej nawigacji po swoim komputerze poprzez szybki dostęp do wszystkich najważniejszych plików i folderów na komputerze. Program ten pozwala na tworzenie własnych menu zawierających najistotniejsze dla nas elementy i integrowanie ich z Windows.

Program pozwala na tworzenie od zera własnych menu dostępnych w systemie Windows za pomocą zdefiniowanego przez nas skrótu klawiszowego bądź gestu wykonanego myszką. Dzięki rozbudowanemu kreatorowi menu mamy możliwość stworzenia dokładnej listy wszystkich niezbędnych nam narzędzi poprzez dodawanie skrótów do folderów, plików, programów, innych menu folderów, odnośników internetowych i poleceń linii komend. Limitów w zasadzie brak: program pozwala na tworzenie nieograniczonej ilości skrótów, podmenu, wykorzystywanie własnych kolorów, tworzenie skrótów klawiszowych i gestów wykonywanych myszką, a także dodawanie własnych schowków i możliwość magazynowania często używanych zwrotów do wklejania do otwartych okien. Dodatkowo możliwe jest także integrowanie programu z Eksploratorem Windows, obsługa plików binarnych i wiele więcej.

Jednakże największą zaletą programu jest to, iż jest on przenośny i nie wymaga instalacji, przez co dostosowane do naszych wymagań menu możemy zabrać ze sobą właściwie wszędzie i to jest chyba w nim najlepsze. A więc polecamy ten program z głębi naszych cyfrowych serc, gdyż z pewnością nie zaszkodzi wypróbowanie go, a kto wie, może nawet pomoże!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone