7stacks 1.5.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

7stacks 1.5.1

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://alastria.com/software/7stacks/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

7stacks to proste i niewielkie narzędzie mające na celu usprawnienie naszej nawigacji w Systemie Windows. Opiera się on na prostej funkcjonalności: tworzeniu zbiorów ikon z zawartości naszych folderów, które mogą być następnie umieszczone w dowolnym miejscu na Pulpicie bądź przestrzeni komputera, co może potencjalnie w ogromny sposób zwiększyć efektywność naszej pracy.

Pytanie trzeba sobie postawić tylko jedno: z jakich folderów zdarza się nam najczęściej korzystać? mogą to być na przykład wzory pism, przenośne programy do konserwacji, czy nawet pliki obrazów często używane jako pliki źródłowe czy tym podobne. Niezależnie od celu, jeśli często korzystamy z określonych folderów, warto dać 7stacks szansę. Program szybko tworzy zbiór ikon, a następnie zamyka go w jednej niewielkiej ikonie na Pulpicie bądź innym miejscu na naszym komputerze. Kliknięcie na ikonę otwiera nam wszystkie zawarte w nim skróty, pozwalając na szybkie dotarcie do potrzebnego nam pliku. Użytkownik może wybrać między menu opierającym się na interfejsie rodem z Maca, bądź na typowym menu kontekstowym Windows.

Program oferuje użytkownikowi także możliwość dostosowania wyglądu do swoich wymagań poprzez możliwość modyfikowani wielkości fontów, stylu rozkładu ikon, a także ich kształtu. Użytkownik może tworzyć wiele rożnych zbiorów skrótów i modyfikować wygląd każdego z nich osobno, dzięki czemu można stworzyć ładnie wyglądające i łatwo rozpoznawalne wizualnie zbiory. Program jest bardzo ciekawą propozycją dla osób lubiących mniej konwencjonalne metody usprawniania nawigacji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone