Freemake Audio Converter 1.1.0.12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Freemake Audio Converter 1.1.0.12

Program properties
Rozmiar 0.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freemake.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 15.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Freemake Audio Konwerter to jedno z lepszych narzędzi do konwertowania plików dźwiękowych między poszczególnymi najpopularniejszymi formatami, charakteryzujące się dużą uniwersalnością, łatwością użycia i przyjemnym interfejsem. Jest to także narzędzie dosyć rozbudowane, wyposażone także w szereg rzadziej spotykanych opcji.

Program pozwala na dokonywanie konwersji między formatami audio MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A oraz OGG. Oferta ta może wydawać się trochę ograniczona, jednak tylko na pierwszy rzut oka. Dokładniejsze zbadanie formatów pokazuje, iż za pomocą programu możemy modyfikować pliki i dostosowywać je do odgrywania na przykład na odtwarzaczach MP3 jak Creative Zen po zgraniu ich z np. iPoda, lub przygotowywać pobrane w bezstratnym formacie pliki do użycia na naszym iPadzie. Program pozwala na wykorzystanie szeregu gotowych profili konwersji, jak i definiowanie własnych, co dodatkowo rozbudowuje dostępne możliwości. Inne oferowane przez program możliwości to ekstrahowanie audio z plików wideo, a także możliwość łączenia wielu ścieżek w jeden plik. Dodatkowo możliwe jest zintegrowanie programu z Apple'owym serwisem iTunes.

Interfejs programu charakteryzuje się wysoką przystępnością i wygodą użytkowania. Za to należy wystawić autorom najwyższe noty, szczególnie, że interfejs jest tak prosty, iż nawet najbardziej początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemu z opanowaniem go. I to właśnie nim należy najbardziej polecić ten program, gdyż oferuje on ogromną funkcjonalność, opakowaną w znakomity interfejs.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone