BufferZone Pro 4.00 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BufferZone Pro 4.00

Program properties
Rozmiar 12.99 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.trustware.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

BufferZone to unikalny zestaw narzędzi do ochrony prywatności i zapewniania bezpieczeństwa naszemu komputerowi, wykorzystująca technologię wizualizacji do ochrony naszego peceta przed szeregiem zagrożeń poprzez izolowanie nowych plików i programów od reszty naszego systemu operacyjnego. Jest to także wszechstronne narzędzie do ogólnej ochrony komputera przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

BufferZone tworzy strefę buforową, tzw. Virtual Zone, w którym wszystkie nowo zainstalowane programy i pliki są umieszczane i uruchamiane, do momentu uznania przez użytkownika, iż można je przenieść do zwykłej przestrzeni dyskowej. Cały proces charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji i zintegrowania z działaniem Windows. Jedyny widoczny element to charakterystyczna czerwona obwódka wokół wszystkich programów i plików umieszczonych aktualnie w strefie buforowej. Program nie jest w stanie zmodyfikować zawartości dysku i rejestru w trakcie działania w strefie wirtualnej. Program BufferZone jest gotowy do użycia natychmiast po zainstalowaniu i integruje się z wszystkimi popularnymi przeglądarkami, dla zwiększonej ochrony komputera i wygody użytkowania. Oczywiście, możliwe jest także wykorzystanie jego funkcjonalności przy każdym wcześniej pobranym pliku za pomocą opcji zawartych w Eksploratorze Windows.

Interfejs programu jest bardzo dobrze zaprojektowany i pozwala na szybką i wygodną obsługę, co połączone z wydajnością programu czyni go znakomitym uzupełnieniem naszych zestawów narzędzi do ochrony komputera.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone