ThreatFire 4.7.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ThreatFire 4.7.0

Program properties
Rozmiar 8.79 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.threatfire.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

Program ThreatFire to jeden z najznakomitszych programów do ochrony naszego komputera i jego zawartości przed wrogimi programami i innymi zagrożeniami czyhającymi w sieci. Oferowane przez program możliwości należą do czołówki światowej oferty i pozwalają na wyjątkowo dokładną i wysokiej jakości ochronę naszego komputera.

Charakterystyczną cechą ThreatFire jest oparcie ochrony na algorytmach rozpoznających zachowanie wrogich programów, zamiast na częstej na rynku metodzie opartej na rozpoznawaniu sygnatury niebezpieczeństw. ThreatFire przeto pozwala na bardzo efektywną ochronę przed wszelkiej maści wirusami, Trojanami, malware i innymi zagrożeniami. A dzięki oparciu swojego skanera na innych niż normalne antywirusy rozwiązaniach, stanowi on znakomite uzupełnienie wszystkich popularnych programów antywirusowych, tym bardziej, że nie wchodzi z nimi w konflikt. Program działa poprzez ciągłe analizowanie w tle zachowań aktywnych procesów i programów i natychmiast powiadamia użytkownika o wykrytych podejrzanych zachowaniach, pozwalając mu podjąć decyzję, co do tego, co zrobić z podejrzanym elementem. Dzięki temu użytkownik jest stale informowany o podejrzanych działaniach na swoim komputerze, a program niechcący nie usunie istotnych programów bądź procesów.

Interfejs ThreatFire, jak i cały program, jest bardzo łatwy w użyciu nawet dla mało doświadczonych użytkowników, oferując dla zaawansowanych możliwość ustawiania dokładnych reguł zachowania programu. Jest to po prostu znakomita opcja dla każdej osoby dbającej o bezpieczeństwo swoje i swojego komputera.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone