Comodo Internet Security 5.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Comodo Internet Security 5.9

Program properties
Rozmiar 82.03 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Aplikacja o nazwie Comodo Internet Security, znana dawniej jako Comodo Firewall, stanowi złożony, kompleksowy i bardzo wydajny program do ochrony naszego komputera przed niebezpieczną zawartością i programami poprzez połączenie niezwykle wydajnego skanera antywirusowego (Comodo Antivirus) i osobistego firewalla do filtrowania przychodzących i wychodzących połączeń z naszego komputera.

Program, poza oczywiście drobiazgową i bardzo wydajną ochroną przed wrogimi nam programami i innymi nieprzyjemnymi elementami codziennego korzystania z komputera, na bieżąco monitoruje nasze połączenie i informuje użytkownika o wszelkich próbach połączenia się z Internetem przez program, pozwalając mu na podjęcie decyzji, co do tego, jak należy potraktować dany program: od zablokowania permanentnie połączenia, po jednorazowe lub stale zezwolenie na łączenie się z Internetem. Zaawansowani użytkownicy mogą ponadto dokładnie zdefiniować zasady łączenia się z Internetem, a także opcje TCP/IP oparte na adresie IP, użytemu protokołowi połączenia, a także portem do tego wykorzystanym. Nie jest to jednak w żaden sposób niezbędne do korzystania z programu. Dodatkowo, Comodo Firewall monitoruje na bieżąco komponenty komputera mogące inicjować połączenia internetowe, jak i powiązane z nim procesy i modyfikacje plików wykonawczych. Inne opcje zestawu Comodo to ochrona przed atakami (skanowanie portów, tzw. flooding), gotowe do wykorzystania profile bezpieczeństwa, weryfikacja sum sprawdzających, zapisywanie zaufanych sieci, logowanie aktywności i wiele więcej.

A do tego można swobodnie zainstalować albo antywirus, albo firewall, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone