Battlefield Play4Free 1.20.227884.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Battlefield Play4Free 1.20.227884.0

Program properties
Rozmiar 976.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://battlefield.play4free.com/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Gra Battlefield Play4Free to, jak sama nazwa wskazuje, oparta na grach Battlefield oraz Battlefield: Bad Company 2 darmowa gra internetowa ze stajni Electronic Arts, pozwalająca graczom na walkę przez Internet z wykorzystaniem elementów rozgrywki tak dobrze znanych z wyżej wymienionych gier, rozbudowanych o elementy z siostrzanej gry, Battlefield Heroes.

Generalnie Battlefield Play4Free to znacznie bardziej realistyczna i skierowana do bardziej wymagających i/lub doświadczonych graczy wersja Battlefield Heroes, oferująca podobne elementy, jak możliwość dostosowania swojego avatara do naszych wymagań estetycznych, z możliwością dokupowania w sklepie internetowym elementów kosmetycznych, a także systemem punktów doświadczenia, rozwijającym nasza postać.

Gracze mogą toczyć walki jako żołnierze należący do armii Rosji lub Stanów Zjednoczonych, na mapach obsługujących do trzydziestu dwóch graczy. Do dyspozycji oddany zostaje rozbudowany arsenał broni palnej, uzupełniony pokaźną liczbą szesnastu pojazdów bojowych. Gracze podzieleni są na cztery klasy w Battlefield Play4Free: Assault, Medic, Engineer oraz Recon. Zestawy dla klasy Assault to typowo karabiny szturmowe oraz umiejętność uzupełniania amunicji innym graczom z zespołu. Medycy mają dostęp do lekkich karabinów maszynowych oraz mogą leczyć i przywracać do życia kolegów. Inżynierzy otrzymują pistolety maszynowe i granatniki przeciwpancerne, zaś ich główne zadanie to naprawa pojazdów drużyny. Wreszcie zwiadowcy otrzymują karabiny snajperskie, wykrywacze ruchu oraz miny przeciwpiechotne. Jest to niemalże identyczny system podziału na klasy jak w grze Battlefield: Bad Company 2.

Gra jest bardzo dynamiczna i stanowi interesującą propozycję dla graczy zainteresowanych wzięciem udziału w fikcyjnym konflikcie między Rosją a USA, z wykorzystaniem znanych i lubianych rozwiązań z serii Battlefield.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone