BattleForge Amii Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BattleForge Amii

Program properties
Rozmiar 83.01 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.battleforge.com/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Gra o nazwie BattleForge to tytuł free-to-play stworzony przez Electronic Arts, stanowiący trójwymiarową, grową adaptację gry karcianej, w której gracze mogą walczyć między sobą, tocząc pojedynki w oparciu o posiadane karty i zbudowane z nich tzw. decki. Gra jest znakomitą opcją dla osób lubiących tytuły typu Magic: The Gathering czy Doom Trooper.

W BattleForge dostępne są łącznie trzysta osiemdziesiąt trzy karty, plus minus równo podzielone między potęgi ognia, mrozu, przyrody i cienia. Dodatkowe opcje to karty będące połączeniem poszczególnych potęg, a także karty legendarne. Gracze budują swoje talie w oparciu o karty uzyskane w czasie gry, a także kupione za pomocą BattleForge Points w sklepie zintegrowanym z grą. Oczywiście, jak we wszystkich karciankach, możliwe jest także handlowanie kartami bezpośrednio między graczami.

Dostępne są dwa główne tryby rozgrywki: PvE, w którym gracz mierzy się z komputerem wykonując określone misje. Tu gra także oferuje różnorodność, gdyż możliwe są misje rozgrywane tylko przez jednego gracza, jak i takie, które wymagają dwóch, czterech, a nawet dwunastu graczy. Nagrodami za wykonanie misji są złoto, ulepszenie dla kart, a także doświadczenie pozwalające na rozwijanie postaci.

Rozgrywki w trybie PvP to walka pomiędzy graczami, podzielona na rozgrywki Unranked (nie liczące się do rankingu) oraz Ranked. Obydwa mają swoją rację bytu i pozwalają na uzyskanie złota, punktów ELO (ranking) oraz tokenów jako nagród.

Gra obsługuje najnowsze karty graficzne i bibliotekę DirectX, czyniąc ją jednym z niewielu tytułów free-to-play oferujących naprawdę znakomitą grafikę.


5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone