TrayMinimizer 5.52 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TrayMinimizer 5.52

Program properties
Rozmiar 1.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.4t-niagara.com/tray.html
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

TrayMinimizer to przydatne narzędzie służące do optymalizacji nawigacji w systemie Windows, a także usprawnienia korzystania z Pulpitu Windows poprzez umożliwienie użytkownikowi zrzucania otwartych programów Windows do menu umieszczonego w zasobniku systemowym (koło zegara), co pozwala na szybsze i efektywniejsze zarządzanie otwartymi oknami.

Program działa poprzez umieszczenie dodatkowego przycisku na pasku okna danego programu, obok przycisków służących do minimalizowania i maksymalizowania okna, które umożliwia tymczasowe zminimalizowanie i umieszczenie otwartego okna w zasobniku systemowym. Program ten niezwykle przydatnym narzędziem w przypadku, gdy korzystamy z wielu programów naraz, ale nie wszystkie muszą być aktywne i widoczne na pasku Windows. Program ten umożliwia tymczasowe schowanie ich, przez co odzyskujemy przestrzeń do pracy na pasku zadań Windows. Dodatkowo program oferuje zaawansowane opcje zarządzania otwartymi oknami, pozwalając użytkownikowi na ustawienie okien, by były zawsze widoczne na wierzchu, przezroczyste, lub zwinąć je tak, by pozostał sam pasek stanu. Dodatkowe opcje oferowane przez TrayMinimizer to możliwość definiowania skrótów klawiszowych umożliwiających dostęp do opcji programów poprzez wciśnięcie paru przycisków.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i intuicyjny w użyciu, co sprawia, iż oferowane przez niego funkcje wręcz znakomicie nadają się dla każdego i pozwalają na naprawdę znakomite urozmaicenie naszej pracy, no i oczywiście znaczną optymalizację korzystania z komputera.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone