STOIK Image Browser 4.0.3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

STOIK Image Browser 4.0.3.4

Program properties
Rozmiar 11.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.stoik.com/products/photo/STOIK-Imagic/
Licencja Freeware
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 234

Opis wydawcy

Program o nazwie STOIK to darmowa przeglądarka i narzędzie do katalogowania plików graficznych na naszym komputerze, pozwalająca na zaawansowane zarządzanie zawartością naszej kolekcji cyfrowych obrazów, a także importowanie, modyfikowanie i inne operacje na niej. Jest to znakomity, wygodny program dla każdego użytkownika, niezależnie od poziomu doświadczenia.

A dlaczego? STOIK oferuje ogromne możliwości opakowane w intuicyjny interfejs. Za pomocą tego programu możliwe jest importowanie, organizowanie, a także ulepszanie plików graficznych, z naciskiem na obrazy z aparatów cyfrowych. Obok możliwości przeglądania kolekcji za pomocą galerii miniatur program zawiera kompletny zestaw narzędzi do modyfikowania obrazów, od modyfikacji balansu bieli, poprzez ekspozycje zdjęcia, po kontrast i krzywą koloru, ostrość, deformację obrazu wywołaną efektem soczewki i wiele, wiele więcej. Ulepszenia obrazu mogą być stosowane ręcznie lub z wykorzystaniem intuicyjnego kreatora zawartego w programie. Obok tych narzędzi STOIK oferuje także zestaw dodatkowych narzędzi pozwalających an tworzenie arkuszy kontaktów, galerii internetowych, samodzielne pokazy slajdów spakowane do pliku EXE, wygaszacze ekranu, kolaże, a nawet automatyczne narzędzie do tworzenia panoram.

Użytkownik może przy tym swobodnie organizować swoją kolekcję z wykorzystaniem modułu oceny zdjęć, kategorii i tagów. Inne opcje to możliwość wysyłania obrazów pocztą elektroniczną, wypalanie płyt, importowanie obrazów z kamery, obsługa EXIF, porównywanie obrazów, konwersja RAW i wiele, wiele więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone