RegShot 1.8.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

RegShot 1.8.3

Program properties
Rozmiar 90 kB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/projects/regshot/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 16.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 54

Opis wydawcy

RegShot to niewielki, acz znakomity i bardzo przydatny w codziennej konserwacji naszego komputera program, pozwalający na szybkie wykonanie zrzutu zawartości naszego rejestru i porównanie go z późniejszą wersją rejestru w poszukiwaniu wprowadzonych do niego zmian, np. wskutek zainstalowania nowego programu bądź dokonania zmian w ustawieniach systemowych.

Program ten to znakomita pomoc np. dla osób zajmujących się programowaniem, bądź udzielaniem porad technicznych; dzięki oferowanej przez program funkcjonalności możliwe jest szybkie identyfikowanie zmian wprowadzanych do systemu przez programy, identyfikowanie potencjalnie niebezpiecznych modyfikacji, a także proste przyspieszenie procesu usuwania zmian wprowadzonych przez wadliwy program. Za pomocą RegShot możliwe jest porównanie dwóch wersji rejestru obok siebie, z dodatkową możliwością eksportowania odnalezionych różnic do formatu HTML lub tekstowego, z dokładnym wyliczeniem wszystkich zmian wprowadzonych do rejestru między wykonanymi zrzutami. Dodatkową opcją oferowaną przez program jest porównywanie zawartości dwóch folderów w poszukiwaniu zmian w znajdujących się ich plikach.

Interfejs programu jest wyjątkowo wygodny i intuicyjny i pozwala na pełne wykorzystanie oferowanych przez program możliwości w dziedzinie porównywania zawartości rejestru i jako taki stanowi znakomitą propozycję dla informatyków i zaawansowanych użytkowników, tym bardziej, że charakteryzuje się bardzo niewielkim rozmiarem i niskim poborem mocy obliczeniowej, przez co praktycznie nie pozostawia śladu na zasobach systemowych.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone