NetiExpress 1.1.1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

NetiExpress 1.1.1.2

Program properties
Rozmiar 23 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.faberbox.com/netiexpress.asp
Licencja Freeware
Data wysłania 17.1.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 31

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie NetiExpress to niewielka aplikacja pozwalająca na zautomatyzowanie konfigurowania programu Outlook Express w celu ustawienia jako domyślnego formatu e-maili czystego tekstu, dla zwiększenia kompatybilności między komputerami oraz programami do odbioru poczty elektronicznej, a także umożliwienie osobom posiadającym słabsze bądź mniej pewne połączenia odbieranie naszych wiadomości pocztowych bez potrzeby pobierania ogromnej ilości wiadomości z serwera.

Wydaje się nam, iż wysyłanie wiadomości w formacie HTML (a takie jest domyślne ustawienie Outlook Express) nie obciąża komputera odbiorcy, bądź jest mało problematyczne. Otóż nie, jest wręcz przeciwnie. Wiadomość w postaci czystego tekstu jest zawsze minimalną objętościowo formą komunikacji przez Internet, podczas gdy wiadomości w formacie HTML są znacznie większe, niezależnie od tego, czy zawierają one faktycznie elementy HTML, czy też są po prostu czarnym tekstem na białym tle. Netiexpress pozwala na szybkie, automatyczne skonfigurowanie programu Outlook Express by wysyłał tylko tekst jako domyślne ustawienie, a do tego jest wystarczająco mały, by być przesyłany za pomocą poczty elektronicznej: idealne, by poinformować osobę rutynowo przysyłającą nam niepotrzebnie duże wiadomości, by przełączyła się na oszczędniejszy tryb korespondencji.

Program jest bardzo niewielki, a do tego napisany w całości w uniwersalnym języku programowania C, dzięki czemu jest wyjątkowo kompatybilne z różnymi wersjami Windows i programu Outlook Express, dzięki czemu można swobodnie polecić je każdemu użytkownikowi Windows.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone