PL TABLE 4.25 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PL TABLE 4.25

Program properties
Rozmiar 9.26 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.chemtable.com/PLTable.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 17.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 54

Opis wydawcy

PLTable to znakomita pomoc naukowa dla każdej osoby zajmującej się chemią, od ucznia gimnazjum, po profesorów chemii. A dlaczego? Otóż jest to wielofunkcyjna, znakomity układ okresowy pierwiastków, oferujący obok podstawowych danych zawartych w każdej tego typu tabeli, także wiele innych dodatkowych funkcji, znacznie rozszerzających jej przydatność.

Nawet jako najzwyklejsza tablica Mendelejewa jest to znakomity produkt. Dlaczego? Dla każdego pierwiastka podane jest ponad dwadzieścia jego wartości oraz wszystkie znane izotopy danego pierwiastka dostępne w wygodnej, rozwijalnej tabeli. Wszystkie szesnaście wartości numerycznych, plus wszystkie inne dane podane przez użytkownika, mogą być razem porównywane w zestawieniach generowanych przez program. Dodatkowo PLTable zawiera także dokładny kalkulator równań chemicznych pozwalający na szybkie i dokładne rozwiązywanie reakcji organicznych i obliczanie wago molekularnej i ilości reagentów. Dane zawarte w tablicy to między innymi masa atomowa, potencjał jonizacyjny, przewodnictwo elektryczne, gęstość, czas i miejsce odkrycia i wiele więcej. Program łącznie oferuje dane na temat przeszło 890 izotopów 111 pierwiastków, łącznie z danymi na temat obecności w środowisku, okresu połowicznego rozpadu i rozkładu pierwiastka. Oczywiście, do każdego pierwiastka można dodawać własne dane i notatki, rozbudowując program. Słowem, jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszych programów tego typu na rynku.

Interfejs PLTable jest do tego bardzo intuicyjny, przejrzysty i wygodny w użyciu, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie go przez użytkowników każdego poziomu doświadczenia, zarówno w chemii jak i obsłudze komputerów.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone